ZDRAVÁ domácnost

Změň svoji vodu, změníš svůj život…

Naše vize

Protože víme, že voda není pro naše tělo jen zdravá, ale je naprosto nezbytná, jsme se, jako první realitní společnost v České republice, rozhodli podpořit domácnosti v jejich zdravém životním stylu.

Z tohoto důvodu jsme rozšířili nabídku našich služeb o:

 • IONIZAČNÍ PŘÍSTROJE produkující ionizovanou vodu (vyrábí a dodává renomovaná Japonská společnost).
 • nejstaršího léčitele, a to KURKUMU (ve formě čaje nebo gelových tobolek).

A proč pít zrovna ionizovanou vodu? Zde je 17 důvodů:

 1. podporuje zdravá srdce,
 2. zlepšuje oběh,
 3. zvyšuje a podporuje zdravé trávení,
 4. vyplavuje toxiny,
 5. zlepšuje absorpci živin,
 6. zvyšuje energii a bdělost,
 7. podporuje zdravé hubnutí,
 8. zlepšuje kompresi,
 9. podporuje tvorbu svalů,
 10. zvyšuje funkci mozku,
 11. zvyšuje imunitní systém,
 12. zabraňuje bolestem hlavy,
 13. zabraňuje ledvinovým kamenům,
 14. zabraňuje křečím,
 15. podporuje zdravé klouby,
 16. zabraňuje bolesti zad,
 17. zabraňuje zápachu z úst.

Vodní ionizační přístroje - o co jde?

Jedná se o přístroje, které patří mezi špičku na trhu a dokáží produkovat až 8 typů ionizované vody:

 • Silně zásaditá ionizovaná voda (pH 11) – není určena k pití, ale skvěle se hodí na čištění potravin, úklid a odstraňování skvrn.
 • Ionizovaná voda (pH 8,5 – 9,5) – ideální na pití a zdravé vaření, je to elektrolyticky redukovaná voda bohatá na molekulární vodík, čímž přispívá na obnovení Vašeho těla do alkaličtějšího stavu (stav, který je optimální pro dobré zdraví).
 • čistá ionizovaná voda (pH 7,0) – voda, která je vynikající a ideální na přípravu kojenecké a dětské stravy, taktéž se výborně hodí na zapíjení léků.
 • Kosmetická ionizovaná voda (pH 4,0 – 6,0) – tato mírně kyselá voda není určena k pití, ale má skvělé stahující účinky, což ji předurčuje k využití při mytí obličeje, péči o pleť a vlasy, pro péči o domácí mazlíčky a pro čištění a konzervaci mražených potravin.
 • Silně kyselá ionizovaná voda (pH 2,5) – není určena k pití, ale má skvělé dezinfekční vlastnosti, a tím je vhodná k desinfekci kuchyňského nádobí a náčiní, kuchyňských desek, úklidu a použití i v komerčním provozu.

Vodní ionizátory zbaví běžnou „kohoutkovou“ vodu nečistot a vytvoří Vám vlastní zdravou, zásaditou a antioxidační pitnou vodu přímo u Vás doma.

Ionizovaná voda je silný antioxidant, zdravá voda pro revitalizaci buněk a zdravá alternativa v porovnání s vodou z „kohoutku“ nebo balenou vodou. Tato voda má vysokou koncentraci molekulárního vodíku, který působí jako účinný antioxidant a rychle se šíří přes buněčné membrány. Tím redukuje volné radikály a pomáhá snižovat oxidační stres.

V neposlední řadě tím, že si vyrábíte zdravou vodu sami doma, přispíváte k lepšímu životnímu prostředí a jste ekologičtí.

Divoká KURKUMA

Kurkuma je po staletí využívána jako přírodní léčitel. Je známa jako silný antioxidant již od období dynastie Ryukyu a starověká indická medicína (Ájurvéda) používá kurkumu jako analgetikum, antibakteriální, protizánětlivé, antialergické a antioxidační činidlo po více než 6 000 let.

Naše kurkuma je obohacena vysoce kvalitními éterickými oleji, pěstuje se ekologicky na vlastních farmách v Japonsku (oblast Yanbaru) a je 100% bez škodlivých chemických látek a jakýchkoliv barviv nebo konzervačních látek. Jedná se o nezbytnost pro každého člověka a je klíčem k aktivnímu zdraví.

Kurkumový čaj lze podávat jak horký, tak i studený, a v obou případech si plně užijete všechny jeho přírodní a zdravé výhody. V kombinaci s ionizovanou vodou se jedná o skvělý doplněk zdravého životního stylu.

Kde se dozvíte víc?

Navštivte naše partnerské stránky www.DV-K.cz, kde se dozvíte více podrobností jak o vodě, tak i o vodních ionizátorech. Tato společnost obsluhuje klienty již ve 26 státech světa a patří mezi největší zastoupení v Evropě.

Případně nám můžete zanechat vzkaz pomocí níže uvedeného kontaktního formuláře, nebo se nám ozvěte na naše kontakty.

DV-K

Kontaktní formulář

V případě jakéholiv dotazu nás prosím kontaktujte
přes kontaktní formulář nebo nám můžete zavolat
na telefonní číslo 777 773 033.

Děkujeme.


Partneři

Compare listings

Compare