Výstavba nízkoenergetických 

rodinných domů

Výstavba je realizovaná v energetické třídě „A“ (s alternativním zdrojem energie je dům zařazen do energetické třídy „A“, bez alternativního zdroje spadá do třídy „B“).
Cena nízkoenergetického rodinného domu, v případě výstavby „NA KLÍČ“, je konečná bez dalších poplatků a obsahuje (pokud není uvedeno jinak):

Minimální náklady na topení předurčují domy jako ideální variantu pro rodinné bydlení. Domy nabízejí možnost REKUPERACE = zpětné získávání a shromažďování energie k opětovnému využití. Rodinné domy lze upravit, dle přání klienta, na různé velikosti a dispozice (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, 6+kk,…, přidat nebo odstranit garáž, garážové stání, terasy, pergoly, …). Máme pro Vás připraveno více jak 100 vzorových půdorysů RD – další úprava nebo vytvoření nového je zdarma.

Poloha domu nabízí soukromí a novostavba krásné bydlení za cenu nájmu v panelovém bytě.
Domy jsou postaveny ve velmi vysoké kvalitě a uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Koupi a výstavbu je možné financovat i na splátky. V těchto případech využijte osobního poradenství našich profesionálních poradců, které je poskytováno zdarma. V rámci oslav našeho 30. výročí působnosti v ČR, obdrží naši klienti, jako poděkování za reklamu, dárek k vybraným novostavbám.

Kdo stavbu provádí a kde působíme?

Výstavbu provádí renomované stavební společnosti, které mají velké zkušenosti ve výstavbě. Zabývají se především výstavbou rodinných a bytových domů, případně jejich rekonstrukcemi nebo modernizacemi.

Nízkoenergetické domy stavíme primárně v Pardubickém a Královéhradeckém kraji, po předchozí konzultaci lze postavit kdekoliv v ČR. Výstavbu je možné provést jak na Vašem vlastním pozemku, tak i na pozemku, který si vyberete v jiné lokalitě. V případě, že máte představu o jiné lokalitě, zadejte si u nás poptávku zdarma a my Vám vybereme nejvhodnější pozemek.

Vzorové půdorysy

Kontaktní formulář

V případě jakéholiv dotazu nás prosím kontaktujte
přes kontaktní formulář nebo nám můžete zavolat
na telefonní číslo 777 773 033.

Děkujeme.


Partneři

Compare listings

Compare