O společnosti

Profil společnosti

Hlavní náplní naší činnosti je kompletní servis v oblasti realit, bydlení a nemovitostí, a to hlavně v Pardubickém kraji. Dále zajišťujeme širokou nabídku služeb v oblasti financí, včetně finančního a ekonomického poradenství, a pojištění. V případě zájmu o koupi, prodej nebo pronájem jakéhokoliv bytu, domu, chaty nebo chalupy, zkrátka všech nemovitostí, neváhejte kontaktovat naše zaměstnance přímo v sídle společnosti v Pardubicích. Námi nabízené reality jsou neustále aktuální díky využívání profesionálního informačního systému pro realitní kanceláře. Tyto nabídky naleznete na našich webových stránkách nebo internetových portálech zabývajících se nabídkou nemovitostí.

Klienti, kteří využívají našich služeb, se nemusí starat o vyřizování potřebných formalit, vše vyřídíte u nás a my se o zbytek postaráme. Podrobnější informace o námi nabízených službách se dozvíte v sekci služby. Maximální efektivnost námi poskytovaných služeb zajišťujeme také prostřednictvím mnoha partnerských společností po celém území ČR a v Německu.

Proč si vybrat právě naši společnost?

Historie společnosti

Po desetileté zkušenosti v Německu jsme v roce 1993 vstoupili na český trh a založili první společnost Bohemian International Building, spol. s r. o. zabývající se realitami a poskytováním, v té době jako jediná, plného finančního servisu. Později došlo k přejmenování na Finanční centrum, s. r. o. a specializaci pouze na finanční služby.

V roce 1994 vznikla první dceřiná společnost BIB, a.s., která se již specializuje výhradně na kompletní služby s nemovitostmi a od té doby působí velmi úspěšně na českém trhu.

Pojištění odpovědnosti za škodu podle Zákona o realitním zprostředkování

Naše společnost B I B, a.s. má podle Zákona o realitním zprostředkování (ZRZ) sjednáno pojištění odpovědnosti za škodu v limitech 1.750.000 Kč na jednu pojistnou událost a 3.500.000 Kč pro případ souběhu více pojistných událostí v 1 roce.

Pojistná smlouva je uzavřena u MAXIMA Pojišťovna, a.s., se sídlem Italská 1583/24, 120 00 Praha 2, IČ: 61328464.

Kontaktní formulář

V případě jakéholiv dotazu nás prosím kontaktujte
přes kontaktní formulář nebo nám můžete zavolat
na telefonní číslo 777 773 033.

Děkujeme.


Partneři

Compare listings

Compare